TELEFON: 0532 325 51 61

MAİL: bilgi@dosod.com.tr

KONUM: DÜZCE MERKEZ

Basında biz

2014 TOSFED TRİAL KUPASI SPONSORLUK HK.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonun düzenlediği TRİAL kupası 3. Ayağı 02-03-AĞUSTOS 2014 tarihinde DÜZCE ye bağlı KOCAYAYLA mevkiin de DOSOD (Düzce Otomobil sporları ve Offroad Kulübü) ev sahipliğin de gerçekleştirilecektir. Yine 2014 yılında ev sahipliği yaptığımız Ulusal Offroad Şampiyonası oldukça ilgi görmüş gerek yerel gerekse ulusal basında geniş yer almıştır. Ek de bulunan dosya da Ulusal şampiyona ile alakalı görseller ve basın dökümanları yer almak tadır. Konu ile alakalı ilgili hasasiyeti göstereceğinizi umuyor motor sporlarına vermiş olduğunuz destek den dolayı kutluyoruz.

Trial Kupası Düzce Kocayayla’da Nefes Kesti

Zorlu doğada, 13 ekip ve 26 arazi aracının yer yarışması, izleyicilerden ilgi gördü,

2014 TOSFED’de ulusal bir kişilik deneme yarışlarının içinde, 2-3 Ağustos 2014 Otoyolu Kocayayla’da organize edildi. Nefes kesen yarışlar, Mobil 1 ve bölümü Yaşar Petrol Ürünleri’nin okuma ile gerçekleşti.

13 ekip ve 26 arazi aracının sahnesi olan organizasyon, izleyicilerden ilgi gördü. Kendine özgü kurallarla yardımlaşmayı ve offroad ruhu ön yarışta, bütün olarak tüm engelleri en kısa alıştırma için ter dökmekler. 2 araç ve 4 sürücüden oluşanlardan, zorlu doğa ile tartışma masasında, izleyiciler bir engel geçişlerini zorlarını izlediler.

Büyük mücadelelere sahne olan yarışmadan birinciliği Bursa’dan Ahmet Kurt-Fuat Sarper ile Şencan Özkurt-İsa Üstündağ ekiplerinden oluşan BASK takımı elde etti.

Yarışın ikinci İstanbul’dan Kaan Sayın-Ali Demirayak ile Okan Sayın-Cemafer Bulut ekiplerinden oluşan 3 İSOFF takımıken, yineliği yine İstanbul bölgesinden Cem Taşçıoğlu-Ali Umut Çapan ile Bayrak-İbrahim Yeşil takımı’den oluşan Kayalar’dan oluşan elde elde takımı.

Mobil 1 yetkilisi Yaşar bölgesinde, bundan sonra olan tüm faaliyet ve organizasyonlarda yer almaya; destek devam etmek.

Düzce Offroad Kulübü tarafından Mobil 1TM ve Yaşar Petrol Ürünleri’nin desteği ile düzenlenen 2014 Düzce Trial yarışlarının üçüncü ayağı 2-3 Ağustos 2014 tarihlerinde Kocayayla’da gerçekleşti

Düzce Otomobil Sporları ve Off-Road Derneğince (DOSOD) düzenlenen Mahalli Off-Road Yarışları başladı.

Yeni Hal mevkisindeki parkurda düzenlemeleriyle yarışlarda 20 off-road aracı, parkuru en kısa sürede tamamlayabilirim için kıyasıya mücadele ediyor. Sporcuların zorlu parkurdaki mücadelesi heyecan verici görüntüe sahne oluyor. DOSOD Başkanı Zafer Altınşık, AA’nın görünüşüne, yarışa 20 aynı zamanda katıldı. Gidiyor. Birlik aksi yok. Düzce’den güzelleşmek üzere yetiştirilir.

Türkiye’nın şampiyonası 8 yıl aradan sonra yeniden Düzce’de silaha tutkuyla bağlı Altınışık, “Düzce, doğa ve canlandırarak off-road’a çok uygun. Bu, bir nevi turizm. Buraya gelenler çok beğeniyor” tercih ediliyor.

Düzce Offroad Yarışı

26-27 Nisan 2014 | Düzce Offroad Yarışı | Türkiye Offroad Şampiyonası 3’ncü yarışı, Dosod, Düzce | Düzce Offroad yarışından renkli görüntüler için yukarıdaki slaytları takip edebilirsiniz. Ayrıca, yine Düzce yarışından enstantaneleri için aşağıdaki yarışçıların logolarının üstünü tıklayabilirsiniz.